فروش ویژه جدیدترین لپ‌تاپ‌های بازار با امکان پرداخت قسطی

روش حمل و نقل

حمل و نقل کالا یکی از بخش‌های مهمی است که می‌تواند در رضایت مشتریان عزیز ما تاثیرگذار باشد؛ به همین خاطر ما در فراکو بهترین شیوه‌های حمل و نقل محصولات تکنولوژی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا راحتی و امنیت را برای همراهان عزیزمان تضمین کنیم. گزینه‌های حمل و نقل فراکو که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

ارسال با پیک

این شیوه مخصوص ارسال برای مناطق ۲۲‌ گانه تهران است و در زمان انتخابی شما ارسال می‌شود. قبل از هر ارسال، همکاران ما جهت هماهنگی برای تحویل مرسوله، سه بار با خریدار تماس می‌گیرند و در صورت عدم پاسخگویی در آن زمان، محصول ارسال نمی‌شود. در روز کاری بعد، همکاران ما مجددا برای برقراری ارتباط تلاش می‌کنند و باز هم در صورت عدم موفقیت برای ارتباط با خریدار، محصول تا زمان پاسخگویی خریدار ارسال نخواهد شد.

در صورتی که پیک، به مقصد رفته و پاسخی از طرف خریدار دریافت نکند و مجبور به بازگشت شود، خریدار موظف است هزینه رفت و برگشت پیک را پرداخت کند. با توجه به متغیر بودن هزینه‌های ارسال برای مقصدهای مختلف، امکان تعیین هزینه مشخص برای ارسال وجود ندارد؛ همچنین به دلیل عدم بیمه کالا به مقدار ارزشی محصول توسط پلتفرم‌هایی مانند اسنپ، الوپیک و غیره امکان ارسال سفارش از طریق این پلتفرم‌ها وجود ندارد و هزینه ارسال با پیک بر عهده خریدار خواهد بود.

در روزهای بارانی یا برفی به دلیل وجود اختلال در ارسال سفارش با پیک، ممکن است ارسال با تاخیر ارسال شود که حتما پیش از آن با خریدار هماهنگ خواهد شد. شخص خریدار امکان ارسال پیک خود را دارد اما باید حتما پیش از رسیدن پیک با کارشناسان پشتیبانی فراکو هماهنگی‌های لازم را انجام دهد؛ همچنین توجه داشته باشید شرکت فراکو پس از تحویل کالا به پیک خریدار، هیچ گونه مسئولیتی تا زمان تحویل سفارش به خریدار را نمی‌پذیرد.

ارسال با پست

با انتخاب این گزینه توسط شخص خریدار، سفارش ثبت شده توسط آن با پست پیشتاز ارسال خواهد شد. علاوه بر این تمام کالاها بیمه هستند و درصورت وجود خسارت یا عدم تحویل کالا (گم شدن کالا در پست) شرکت پست ایران موظف است که هزینه کالا را به صورت تمام و کمال برگشت دهد. بازه زمانی تحویل با توجه به زمان انتخابی شما برای ارسال کالا به شکل زیر است:

شهرهای استان تهران: حداکثر دو الی سه روز کاری

تمام استان‌های ایران (غیر از تهران): حداکثر سه الی پنج روز کاری

نکته: حتما در زمان تحویل بسته از مامور پست، بسته خود را بررسی و در صورت مشاهده عواملی مانند مخدوش بودن کالا، ضربه‌خوردگی یا هرگونه آسیب‌ از تحویل گرفتن بسته خودداری کنید.

تحویل حضوری با هماهنگی قبلی

شخص خریدار در بازه زمانی ارسال انتخابی باید با به همراه داشتن کارت شناسایی به آدرس ثبت شده، جهت تحویل کالا مراجعه کند. لازم به ذکر است در روز‌های پنجشنبه بازه تحویل کالا از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر خواهد بود.

تیپاکس

زمان ارسال بسته با تیپاکس به فاصله میان مبدا و مقصد بستگی دارد؛ اما اصولا بین ۱ تا ۴ روز کاری متغیر خواهد بود. هرچند در طول این فرایند، وضعیت بار به‌طور پیوسته از طریق پیامک به فرستنده و گیرنده اطلاع‌ داده می‌شود.