فروش ویژه لپ‌تاپ‌های ایسر

قوانین

تایید و پرداخت فاکتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت فراکو می‌باشد.

فراکو موظف است کالای مورد نظر کاربر خود را مطابق با شرایط ثبت سفارش آماده و ارسال کند.

به دلیل نوسان بازار، قیمت محصولات فراکو دائما بروز خواهند شد، قیمت در زمان ثبت سفارش ملاک پرداخت کاربر خواهد بود.

پس از ثبت سفارش، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت.

فراکو بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آکبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.

در هنگام تحویل کالا توسط مامور پست بسته پستی را در حضور مامور پست باز کنید و از سلامت بسته پستی اطمینان حاصل کنید.

خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به فراکو اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری فراکو مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط فراکو قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی فراکو کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

اطلاعات وارد شده در فراکو توسط کاربر نزد فراکو بصورت محرمانه باقی خواهد ماند.

قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل به آن اضافه نخواهد شد.

تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

در صورت پرداخت بوسیله کارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانکی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط فراکو کنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت فراکو می‌باشد.

مسئولیت تمامی کالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شرکت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌کننده شرکت حمل‌و‌نقل می‌باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپ تاپ بیمه‌ی حمل می‌گردند.

خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت فراکو داشته باشد آن را به فراکو اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات فراکو مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی فراکو قرار گرفته باشد) پس از برگشت به فراکو مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان فراکو، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار را ظرف 72 ساعت کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

در صورتیکه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان فراکو بررسی و یا تعمیر شود، فراکو مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.

در صورتیکه به دلیل هرگونه کار نرم‌افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای کالای خریداری شده به وجود آید فراکو از پس گرفتن آن کالا معذور است.

چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی فراکو قرار گرفته باشد) و خریدار ظرف 7 روز از زمان دریافت آن را به فراکو عودت دهد هزینه عودت آن بر عهده فراکو خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس فراکو عودت داده و وجه آن‌را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به فراکو در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس فراکو ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

امکان عودت وجه تنها به حساب شخص صاحب اکانت امکانپذیر خواهد بود.

در فراکو قیمت گوشی ها جهت تنظیم بازار در حداقل ممکن قرار دارد اما امکان خرید عمده گوشی موبایل از فراکو وجود ندارد. سفارشهایی که به صورت متعدد و تکراری در جهت خرید عمده گوشی موبایل ثبت شوند، لغو شده و وجه به حساب پرداخت کننده بازگردانده خواهد شد.

در صورت لغو سفارش، فراکو 48 ساعت کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. وجه فقط به همان حسابی که پرداخت از آن انجام شده است، عودت داده می‌شود. ارائه شماره شبا از سوی کاربر برای عودت وجه الزامی است.

خرید آنلاین از فراکو تنها از طریق سایت www.farako.com امکان پذیر است. فعالیت فراکو در اینستاگرام تنها با اکانت های farako.official@ می‌باشد. همچنین فراکو در تلگرام و توییتر نیز فعالیت دارد. لطفا فراکو را تنها از حساب های رسمی دنبال کنید و مراقب سودجویان باشید. هرگونه سواستفاده از نام و برند فراکو پیگرد قانونی خواهد داشت.