فروش ویژه جدیدترین لپ‌تاپ‌های بازار با امکان پرداخت قسطی

رویه پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی

با استفاده از درگاه بانک ملت می‌توانید هنگام ثبت سفارش، هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی بر پایه ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود؛ پس نیازی به اطلاع‌‌رسانی نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب و بعد از ورود به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما به اطلاعات زیر نیاز دارید که شامل:

۱. شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی کارت عابر بانک)

۲. رمز اینترنتی پیامکی یا رمز دوم پویا (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)

برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه و پس از وارد کردن کارت داخل دستگاه، بخش عملیات رمز را انتخاب کنید؛ سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنید.

۳. CVV2 که کدی ۳ یا ۴ رقمی است و پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود که به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد .

۴. تاریخ انقضاء کارت بانکی (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از 00 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی

با استفاده از درگاه‌های پرداخت اقساطی تارا و دیجی پی، امکان خرید قسطی کالا‌های موجود در سایت فراکو وجود دارد.

درگاه اقساطی تارا

جهت مشاهده طرح های اقساطی تارا و دریافت اعتبار وارد لینک زیر شوید:

دریافت اعتبار اقساط تارا

درگاه اقساطی دیجی پی

جهت مشاهده طرح‌های اقساطی دیجی پی روی لینک زیر کلیک کنید:

دریافت اعتبار اقساط دیجی پی

پرداخت با اعتبار کیف پول

با شارژ کیف پول خود در حساب کاربریتان، امکان پرداخت سفارش از طریق اعتبار کیف پول وجود دارد؛ البته این امر بیشتر جهت سهولت در پرداخت افرادی است که پولشان در حساب‌های مختلف قرار دارد.

پرداخت در محل (در حال به‌روز رسانی)

با توجه به حجم بالای سفارش‌ها و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش‌ها، در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل وجود ندارد؛ اما پرداخت در محل شرکت فعال است و شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش و انتخاب گزینه پرداخت در محل شرکت، با مراجعه به آدرس شرکت و در زمان تعیین شده، کالا را تحویل بگیرید؛ البته این گزینه در حال به‌روز رسانی و موقتا غیرفعال است.