ترفندهای جالب واتساپ!

ترفندهای جالب واتساپ!

WhatsApp محبوب‌ترین برنامه مجازی و پیام‌رسان فوری در جهان است که بیش از یک میلیارد کاربر دارد و ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌دهد.

نحوه ایجاد متن پررنگ، ایتالیک یا خط خطی

برای ایجاد متن پررنگ هنگام چت کردن به سادگی ابتدا و انتهای جمله مورد نظر، علامت ستاره (*) را تایپ کنید در نتیجه کلمه شما پررنگ می‌شود.همین امر درمورد حروف کج نیز صدق می‌کند بدین صورت که در ابتدا و انتهای کلمه خود از علامت زیر خط (_) استفاده کنید و متن مورد نظر خود را کج کنید.

 

با دو گوشی از واتس اپ استفاده کنید

برای پیوند دادن دو گوشی، ابتدا باید مطمئن شوید نسخه بتای واتساپ 2.22.25.8 را در هر دو دستگاه اجرا می‌کنید سپس تلفن دوم را اپدیت کرده و گزینه توسعه دهنده را فعلا کنید و در مرحله بعدی مقدار نمایش داده شده را یادداشت کنید و سپس مقدار را به 600 یا بالاتر تغییر دهید با این کار رابط تلفن شما را به یک رابط کاربری تبلت تبدیل می‌کند.

 

مخاطبی را به صفحه اصلی خود اضافه کنید

واتساپ این امکان را به شما می‌دهد تا مخاطبین را به صفحه اصلی خود اضافه کنید. برای افزودن یک چت به صفحه اصلی تلفن خود ابتدا مخاطب یا گروه مورد نظر را باز کنید ، سپس منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کنید و از اینجا به More > Add shortcut بروید و روی افزودن خودکار کلیک کنید یا نماد را نگه دارید تا به صفحه اصلی انتقال داده شود.

 

ببینید چه کسی پیام گروه شما را خوانده است

یکی از بهترین ترفندهای واتساپ این است که ببینید چه کسانی متن گروه شما را خوانده است، ابتدا روی پیام خود نگه دارید تا برجسته شود و سپس منوی سه نقطه و گزینه اطلاعات را انتخاب کنید از این قسمت شما متوجه می‌شوید چه کسانی پیام شما را خوانده است.نکته دیگر آن است که اگر مخاطبی این قسمت را پنهان و یا شما را بلاک کرده باشد شما نمی‌توانید در لیست خود اسم مخاطب را ببینید.

 

ویژگی‌های Last seen

Last seen  این امکان را به می‌دهد تا زمان آنلاین بودن را ببینید اگر این می‌خواهید تا از دید مخاطبین پنهان گردد ابتدا وارد  تنظیمات شده و وارد حساب شوید و به حریم خصوصی بروید و مطابق زیر آن را تنظیم کنید:

Everyone

My contacts

My contacts except

Nobody

 

 

ثبت دیدگاه
متن دیدگاه

برای ثبت دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

پاسخ {{reply.user.name}}

مقالات مرتبط
پیکاسو: آمیختن هنر با علم

پیکاسو: آمیختن هنر با علم

2 ماه پیش
0
2
نقد و بررسی ساعت مچی هوشمند پرووان

نقد و بررسی ساعت مچی هوشمند پرووان

2 ماه پیش
0
2
پیش فروش مک بوک ایر اپل M2 از 8 جولای آغاز می شود

پیش فروش مک بوک ایر اپل M2 از 8 جولای آغاز می شود

11 ماه پیش
0
0
معرفی لپ‌تاپ گیمینگ ایسر

معرفی لپ‌تاپ گیمینگ ایسر

4 ماه پیش
0
5
AirPods Pro

AirPods Pro

6 ماه پیش
0
1
Redmi Note 12 این ماه معرفی می شود!

Redmi Note 12 این ماه معرفی می شود!

7 ماه پیش
0
1