معرفی گوشی ایفون 14 !

معرفی گوشی ایفون 14 !

با نزدیک شدن به 7 سپتامبر، در حال حاضر همه نگاه ها به اپل معطوف شده است و شایعات و اطلاعاتی در مورد سری جدید آیفون 14 به گوش می رسد. شایعات زیادی بر روی طراحی جدید بریدگی دوگانه کوپرتینویی برای دوربین سلفی و سخت افزار Face ID متمرکز شده اند. در حال حاضر به نظر می رسد که نظر غالب این است که سیستمی وجود خواهد داشت که پیکسل های بین دو برش را سیاه می کند و کل منطقه را به عنوان یک قطعه جامد نشان می دهد. کلیپی که به تازگی فاش شده است دقیقاً همین رفتار را نشان می دهد و به ما امکان می دهد سوئیچ را بر روی چیزی که باید به نوعی یک دستگاه واقعی آیفون 14 باشد مشاهده کنیم.

 

احتمالاً اپل تصمیم گرفته است که این ویژگی را هم برای اهداف زیبایی شناختی و هم به دلایل کاربردی اجرا کند. منطقه بین دو بریدگی احتمالاً برای نشانگرهای حریم خصوصی جدید که با iOS 14 ارائه شده اند محفوظ خواهد بود. این نشان می دهد که چه زمانی یک برنامه به طور فعال از میکروفون یا دوربین فیلمبرداری دستگاه استفاده می کند. این می تواند گوشه های نمایشگر را آزاد کند تا آیکون های وضعیت بیشتری را در خود جای دهد.

طبق شایعات اخیر، اپل از بریدگی جدید برای طراحی مجدد نوار وضعیت به طور انحصاری برای آیفون 14 استفاده خواهد کرد. رندرهای زیادی ظاهر شده است که نشان می دهد کوپرتینویی ممکن است به طراحی کلاسیک تر بازگردد. یکی که شامل اطلاعات کامل باتری (درصد و نماد) در سمت راست و نماد مکان در کنار آن است. در سمت چپ - سیگنال شبکه و اطلاعات حامل. با این حال، ماکت ها را با کمی نمک بگیرید.

 

سایر منابع صنعتی نیز پیشنهاد کرده اند که اپل رابط برنامه دوربین خود را برای موقعیت بهتر کنترل ها در اطراف بریدگی های جدید تغییر خواهد داد. به طور خاص، دکمه‌های فلاش و Live Photo درست در نوار وضعیت قرار می‌گیرند و تنظیمات دیگر درست در زیر برش‌ها قرار می‌گیرند.

 

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا تصمیم به "پیوستن" برش ها توسط پیکسل های سیاه، یک تنظیمات کاربر دائمی در سراسر سیستم خواهد بود یا موارد استفاده خاصی مانند تماشای ویدیوها، برای مثال، زمانی که پیکسل ها بین دو برش همچنان محتوای واقعی را نمایش می دهند. این مسئله بعدا بررسی خواهد شد.

خانواده آیفون 14 هنوز هم به شکل معمولی کوپرتینویی در هاله ای از ابهام قرار دارند. ما حتی در مورد نامگذاری که اپل استفاده خواهد کرد کاملاً مطمئن نیستیم، با شایعات به بازگشت احتمالی نام "Plus" که می تواند به معنای ترکیب زیر باشد: iPhone 14، iPhone 14 Plus، iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max

ما همچنین صحبت هایی در مورد شارژ سریع 30 واتی و دوربین های فوق عریض جدید در مدل های Pro شنیده ایم.

ثبت دیدگاه
متن دیدگاه

برای ثبت دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

پاسخ {{reply.user.name}}

مقالات مرتبط
Redmi K50i در تاریخ 20 جولای در هند با نام Redmi Note 11T Pro+ معرفی شده است.

Redmi K50i در تاریخ 20 جولای در هند با نام Redmi Note 11T Pro+ معرفی شده است.

8 ماه پیش
0
0
iphone 14

iphone 14

7 ماه پیش
0
0
آیا بازی دربی لغو خواهد شد؟

آیا بازی دربی لغو خواهد شد؟

3 ماه پیش
0
1
برداشت داغ سری آیفون 14 اپل

برداشت داغ سری آیفون 14 اپل

6 ماه پیش
0
1
انتظارات از رویداد آیفون 14 اپل چیست؟

انتظارات از رویداد آیفون 14 اپل چیست؟

6 ماه پیش
0
0
بررسی بازی خدای جنگ - رگناروک

بررسی بازی خدای جنگ - رگناروک

3 ماه پیش
0
5